صدور ایزو TS 29001
سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو TS 29001

گرفتن گواهینامه ایزو TS 29001 برای تولید کنندگان تجهیزات و مواد اولیه صنعت نفت و گاز، ارائه دهندگان خدمات صنعت نفت و گاز  طراحی شده است. اهداف صدور این گواهینامه، ارزیابی صحیح تامین کنندگان کالا و هم چنین بهبود صحیح فرآیندهای کاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما ارتباط بگیرید.

اهداف ایزو TS 29001

با توجه به خطرات ذاتی صنعت نفت و گاز، انطباق دقیق با نیازهای مهندسی لازم و ضروری است. این صنایع اغلب مایعات و گازها را تحت فشارهای شدید قرار می دهند به همین دلیل ملاحظات ایمنی پرسنل از اهمیت زیادی برخوردار است. علاوه بر این موارد حفاظت از محیط زیست و تداوم کسب و کار نیاز به یک سطح بالایی از یکپارچگی عملیاتی دارد. مطابق با استاندارد ایزو TS ۲۹۰۰۱ باید در کاهش خطرات عملیاتی به عنوان یک نتیجه از محصولات که در انطباق کامل با مشخصات و مقررات باشد، کمک کند.

سازمان هایی که باید از این استاندارد بهره بگیرند:

  • مشارکت در اکتشاف، تولید، خطوط لوله، حمل و نقل و پالایش نفت و گاز طبیعی
  • مشارکت در طراحی، ساخت، نصب، خدمات و تعمیر تجهیزات مورد استفاده در اکتشاف، تولید، حمل و نقل و پالایش نفت و محصولات طبیعی گاز
  • ارائه خدمات فنی، عملیاتی و پشتیبانی به بخش های مختلف صنعت که در بالا ذکر شده است.

همان طور که در اول این متن اشاره کردیم، پیاده سازی و داشتن گواهینامه ایزو TS 29001 می تواند منجر به ارزیابی درست تامین کنندگان کالا شود که در این حوزه از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورت عدم رعایت این موارد می تواند منجر به کاهش کیفیت خدمات و محصولات می شود.

به هر حال اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو TS 29001 را دارید می توانید همین الان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما باشند.

دریافت ایزو ts ۲۹۰۰۱

برای دریافت ایزو TS ۲۹۰۰۱ می توانید همین الان با ما ارتباط بگیرید.


دسترسی های سریع