سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

اخذ استاندارد CE نشان محصول صادرات

عروسک، لباس، لوازم خانگی یا وسایل الکترونیکی، فرقی نمیکند چه چیزی خریده باشید، اگر محصول موردنظر در اروپا تولیدشده باشد یا آن را از کشورهای اتحادیه اروپا خریداری کرده باشید، بر روی اتیکتش همواره به علامت CE درج میشود. درواقع، mark CE یک نشان است که تضمین میکند محصول خریداریشده از نظر بهداشت ، سلامت، ایمنی  و محیطزیست بالاترین کیفیت را داشته و  تمام آزمایشهای لازم برای اثبات این موارد را گذرانده و از تمام آنها بالاترین امتیاز را کسب کرده است. جهت مشاوره اخذ استاندارد CE محصولات خود با ما در ارتباط باشید.

این علامت بر روی تمام محصولاتی که در منطقه اقتصادی اروپا (EEA)  تولیدشدهاند یا تولیداتی که بازار هدفشان اتحادیه اروپاست وجود دارد. ازآنجاکه قوانین این استاندارد برای تمام سازمانها، شرکتها یا کارخانهها یکسان میباشد، mark CE ضامن رقابت سالم و عادلانه بین این موسسهها نیز هست.

اخذ استاندارد CE

نگاهی اجمالی به استاندارد CE

mark CE که از سال ۱۹۸۵ تا به امروز در اروپا متداول است ، یکی از قوانین هماهنگسازی اتحادیه اروپا بهحساب میآید و استفاده از آن در بازار این اتحادیه الزامی است. این علامت نشان میدهد که محصول تولید و یا واردشده به منطقه اقتصادی اروپا، بدون توجه محل تولید آن ، تمام قوانین مربوطه در اتحادیه اروپا را داراست. زمانی که این علامت بر روی کالایی درج شود، تولید کننده یا واردکننده تضمین میکند که  تولیدات و یا محصلات وارد شده اش حائز تمام الزامات قانونی لازم است، ازاینرو، بهطور کامل مسئولیت مطابقت و سازگاری کالا با این دسته قوانین را پذیرفته است و میتواند محصول موردنظر را در تمام بازارهای موجود در اتحادیه اروپا به فروش رساند.

اخذ استاندارد CE

mark CE مزایای بسیاری برای تولیدکنندگان، واردکنندگان و مصرفکنندگان اتحادیه اروپا دارد که دو مورد اصلی و مهم آن به شرح زیر است:

  • شرکتها اجازه دارند و میتوانند بدون هیچ محدودیتی محصول خود را در تمام منطقه اقتصادی اروپا به فروش رسانند.
  • مصرفکنندگان این منطقه از سلامت، کیفیت و ایمنی محصول خریداریشده مطمئن هستند

 

با مشاوران با تجربه ما در گروه مشاوره ایزوهلپ (isohelp) در ارتباط باشید.

چه کسانی میتوانند از استاندارد CE بهره ببرند؟

با مشاوران با تجربه ما در گروه مشاوره ایزوهلپ (isohelp) در ارتباط باشید.

اخذ استاندارد CE – صدور CE – شرکت CE – گواهینامه CE – ممیزی CE – مستندات CE – CE در مناقصه

جهت اخذ (دریافت – صدور – مشاوره – ممیزی – مستندات) استاندارد بین المللی استاندارد CE میتوانید با مشاوران با تجربه ما در گروه مشاوره ایزوهلپ (isohelp) در ارتباط باشید.

نسبت به اخذ استاندارد بین المللی ایزو عجله نکنید!

لطفا مراقب مراکز بدون مجوز خدمات مشاوره و صدور استاندارد بین المللی ایزو باشید!

مشاوران با تجربه ما در ایزوهلپ(isohelp) آماده اطلاع رسانی کامل به شما عزیزان هستند.