سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

دریافت ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵

در این متن می خواهیم در ارتباط با کاربرد و مزایای مربوط به گرفتن ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ بحث کنیم و هم چنین تفاوت این استاندارد را با ویرایش قبلی مورد بررسی قرار دهیم. با دریافت این استاندارد سازمان می تواند نقاط قوت و ضعف خود را در ارتباط با سیستم مدیریت کیفیت، تجزیه و تحلیل کند. جهت دریافت ایزو ۹۰۰۱ با مشاوران ما رایگان در تماس باشید.

دریافت ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ می تواند سازمان را در اجرایی کردن الزامات قانونی سیستم مدیریت کیفیت سوق دهد. اجرایی کردن این استاندارد می تواند موارد زیر را به همراه داشته باشد:

  1. نشان دادن توانایی سازمان در قبال ارائه محصولات و خدمات که مشتری بدان نیاز دارد.
  2. افزایش میزان رضایت مشتری با بهره گیری و استفاده موثر از سیستم، از جمله فرآیندهای بهبود سیستم و اطمینان حاصل کردن از این که فرآیندهای تولید و خدمات بر اساس انطباقات مشتری صورت گرفته است.

الزامات ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ برای تمامی سازمان ها کاربردی و قابل اجرا است و هر شرکت با توجه به دامنه فعالیت و اندازه خود می تواند از این مستندات استفاده کند.

دریافت ایزو ۹۰۰۱

تعریف ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵

اما در سال ۲۰۱۵، ویرایش جدیدی از این استاندارد به میان آمد. این ویرایش بیشتر در ارتباط با اضافه کردن الزامات مدیریت دانش و تحقیق و توسعه در سیستم مدیریت کیفیت بود. به طوری که این دو الزام، یکی از مهم ترین بخش های دریافت ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ به حساب می آید و در واقع در ویرایش قبلی که مربوط به سال ۲۰۰۸ بود، این الزامات دیده نمی شود. اما در واقع این استاندارد در حالت کلی از چرخه PDCA نشات گرفته و این چرخه یک سازمان را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کند که فرآیندها و منابع آن به اندازه کافی مدیریت می شوند یا خیر و در صورت نیاز فرصت های بهبود آن را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

اگر خواهان گرفتن ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ هستید می توانید با کارشناسان ما در این رابطه تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید