سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

صدور گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱

آیا می دانید که استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی چیست و برای صدور گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ چه کارها و فرآیندی در سازمان صورت بپذیرد؟ در این متن به معرفی و هم چنین الزامات این استاندارد پرداخته ایم و هم چنین راهنمای در خصوص دریافت این مدرک بین المللی صورت گرفته است.

گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱، یک استاندارد بین المللی در خصوص اجرای سیستم مدیریت زیست محیطی است. پیش از تدوین این استاندارد، اکثریت کشورهای عضو در سازمان بین المللی ایزو، این استاندارد را پذیرفته اند و به همین دلیل به یک استاندارد جهانی تبدیل شده است.

هدف از دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱، نشان دادن این قضیه است که شرکت توانسته تمامی الزامات و مستندات مربوط به سیستم مدیریت زیست محیطی را در سازمان اجراء کند.

آمار نشان دهنده این قضیه است که در سال ۲۰۱۷ روند پایدار در خصوص دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ برقرار بوده و به همین منوال در سال های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

دریافت ایزو ۱۴۰۰۱

دلیل اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱

مزیت های فراوانی در ارتباط با دریافت این استاندارد وجود دارد که در این جا به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • اول از همه گرفتن سیستم مدیریت زیست محیطی، یک تصویر خوب از شرکت به مخاطبان نشان می دهد که شرکت شما به اصول و قوانین بین المللی پایبند بوده است.
  • موضوع دوم مبحث EMS ایزو ۱۴۰۰۱ است. الزامی که می تواند به حفظ انرژی و مواد ورودی کمک کند. هم چنین کنترل موارد زیست محیطی به کاهش هزینه های شرکت کمک شایانی می کند.
  • استفاده از تصمیماتی که بر پایه اصول علمی بنا نهاده شده و این قضیه می تواند به شما کمک کند که با انجام دادن یک کار در این زمینه، به موفقیت دست پیدا کنید. موضوعی که بسیاری از سازمان ها با تکرار فرآیندها می خواهند راه موفقیت را به دست آورند غافل از این که مقدار زیادی از وقت و سرمایه خود را به هدر می دهند.

اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ هستید همین الان می توانید با کارشناسان ما در این رابطه تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید