سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

دریافت ایزو TS ۲۹۰۰۱ چه کمکی می کند؟

استاندارد ایزو TS 29001 یک سیستم مدیریت را برای سازمان های عرضه محصولات و خدمات در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی تعریف می کند. هدف از گرفتن این استاندارد نشان دادن توانایی سازمان در قبال حفظ محیط زیست، ارائه محصولات و خدمات منطبق و هم چنین در نظر گرفتن انتظارات مشتری است. جهت دریافت ایزو TS ۲۹۰۰۱ و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تعریف ایزو TS 29001

این استاندارد برای اولین بار توسط سازمان API یا همان نفت و گاز آمریکا تدوین شد و به نوعی از سری الزامات ایزو ۹۰۰۱ تهیه شده است. سازمان هایی که در زنجیره تامین نفت و گاز فعالیت می کنند نیاز به استانداردی دارند که بتواند ایمنی و بهداشت آن مجموعه را تضمین کند، زیرا پرسنلین این شرکت ها با گاز و مایعات خطرناکی سروکار دارند و همین مساله موجب به خطر افتادن سلامتی افراد و محیط زیست اطراف شرکت می شود. از طریق دریافت گواهینامه ISO TS 29001، سازمان نشان می دهد که تمامی ریسک ها و خطرات ایمنی را مورد ارزیابی قرار داده و در جهت رفع و رجوع آن اقدام کرده است.

این استاندارد از مشارکت بین سازمان ISO و صنعت نفت و گاز بین المللی تهیه شده است.

دریافت ایزو ts ۲۹۰۰۱

فواید دریافت ایزو TS ۲۹۰۰۱

در واقع با گرفتن این استاندارد می توانید به سهامداران و مشتریان خود نشان دهید که نظرات و اعتقادات آنها برای شما اهمیت دارد. از مهم ترین الزامات مربوط به این استاندارد مربوط به بخش ارزیابی تامین کنندگان کالا توسط مدیر شرکت و هم چنین آموزش مداوم پرسنلین و اعضای سازمان در قبال سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت سازمان است. ایزو TS 29001 با طراحی، توسعه و پیاده سازی فرآیندهای کاری و محصولات نهایی، خواهان کنترل عدم انطباق هایی است که در سراسر سازمان به وقوع می پیوندد و شرکت مدیریتی در قبال آن ندارد.

گرفتن این استاندارد می تواند هم زمان و یا بلافاصله پس از صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ رقم بخورد چون ارتباط نزدیکی میان الزامات این دو استاندارد وجود دارد.

برای دریافت ایزو TS ۲۹۰۰۱ می توانید همین الان با ما ارتباط بگیرید.