سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

دریافت ایزو IMS چه کمکی می کند؟

استاندارد ایزو ims از جزئیات سه استاندارد ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ تشکیل شده است و در واقع تمامی مستندات مربوط به این ۳ استاندارد را یکپارچه کرده و ساده تر کرده تا از تکثیر فرآیندهای اضافی در سازمان جلوگیری به عمل بیاورد. در این جا به معرفی کلی این استاندارد و هم چنین اهداف پیاده سازی آن پرداخته ایم. جهت مشاوره رایگان و اطلاعات از مراحل دریافت ایزو IMS با ما تماس بگیرید.

منظور از استاندارد ایزو ims، توجه کمتر به سیستم های حسابرسی نیست. سیستم باید با الزامات استاندارد های فردی مطابقت داشته باشد تا سطح بالایی از اعتبار و اثربخشی را حفظ کند. صلاحیت حسابرسان داخلی مهم ترین عامل در اجرای موثر کیفیت، محیط زیست و سیستم بهداشت حرفه ای و ایمنی است.

دریافت ایزو IMS

هدف ایزو ims چیست؟

برنامه و دامنه کاربرد استاندارد ایزو ims، به بررسی شکاف هایی است که به اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه سازمان می پردازد. هم چنین این استاندارد سه استاندارد تشکیل شده و حواشی المان های اضافی مربوط به هر کدام از استاندارد را حذف نموده و یک سیستم مدیریت یکپارچه پیوسته به وجود آورده است.

سیستم مدیریت یکپارچه مطابق با استاندارد ایزو ۱۹۰۱۱ ویرایش سال ۲۰۰۲ تدوین شده است.

مزایای پیاده سازی ایزو ims

مسلما هر سازمانی اگر قصد داشته باشد سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و مدیریت کیفیت را در سازمان خود مورد اجراء و پیاده سازی قرار دهد باید به سمت گرفتن ایزو ims پیش برود. چون روند ممیزی و پیاده سازی این استاندارد بسیار ساده تر از این است که بخواهیم این ۳ استاندارد را به صورت جدا دریافت کنیم. هم چنین هزینه های مربوط به پیاده سازی و صدور گواهی ایزو نیز کم تر می شود.

از دیگر مزایای مربوط به پیاده سازی ایزو ims می توان به پیاده سازی حرفه ای تر سیستم تضمین کیفیت در سازمان اشاره کرد، که وجهی بهتر را به سازمان می بخشد و این کار باعث ایجاد یکنواختی فرآیندهای کاری در شرکت می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و هم چنین دریافت گواهی ایزو ims می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.