سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

دریافت ایزو ۱۰۰۰۲ رسیدگی به شکایت مشتری

آیا می دانید که هدف از بررسی شکایت مشتری چیست؟ آیا می دانید که گرفتن استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ چه کمکی به شما می کند و این که مزایای مربوط به این استاندارد بین المللی چگونه در دل سازمان خود را نشان می دهد. با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی این سوالات را دریافت کنید. دریافت ایزو ۱۰۰۰۲

زمانی که یک سازمان نتواند انتظارات یک مشتری واقعی را برآورده کند مسلما با مشتریان ناراضی روبه رو خواهد بود و همین مساله باعث کاهش سودآوری سازمان می شود. گرفتن ایزو ۱۰۰۰۲ به سازمان می تواند کمک کند تا این مشتریان ناراضی را شناسایی کند و در جهت ایجاد رضایت آنان، گام برداشته شود.

دریافت ایزو ۱۰۰۰۲

مسلما زمانی که مشتریان ناراضی سازمان را تبدیل به مشتریان راضی می کنیم، بهبود فرآیندی در داخل سازمان رخ داده است و همین مساله باعث ایجاد رضایت در مشتریان می شود. این مساله یک توفیق اجباری است که هم می توانیم مشتریان بیشتری را برای کسب و کار خود نگه داریم و هم این که فرآیندهای کاری خود را بهبود ببخشیم.

سیستم مدیریت شکایت مشتری یک الزام برای تمامی سازمان هایی است که می خواهند در کسب و کار خود موفق شوند، به همین دلیل به تمامی سازمان ها توصیه می شود که ایزو ۱۰۰۰۲ را در سیستم خود مورد پیاده سازی قرار دهند.

Iso 10002 چیست؟

مطمئنا هر مشتری که زمانی وارد سیستم کسب و کار شما می شود، از دستگاه شما انتظاراتی را دارد و اگر شما نتوانید به نیازهای مشتری خود پاسخ مناسبی دهید، این مشتریان واقعی، جذب رقبای شما می شوند و همین مساله باعث می شود که فرصت های بی شماری را از دست بدهید.

با بهره گیری از مستندات iso 10002 دستورالعمل هایی در اختیار شما قرار می گیرد که به سادگی می توانید شکایات و عوامل نارضایتی مشتریان خود را در اختیار داشته باشید. و نحوه و چگونگی رفع آن را برای خود ترسیم کنید، این مساله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

با استفاده از این استاندارد اطمینان حاصل می کنید که مشتریان بیشتری از سیستم شما راضی هستند. و همین مساله موجب موفقیت شما می شود.

اگر قصد دریافت این استاندارد را دارید می توانید همین الان با ما جهت مشاوره تماس بگیرید.