جمعه, خرداد ۱۲, ۱۴۰۲
خانه استاندارد ایزو ۲۹۹۹۰

استاندارد ایزو ۲۹۹۹۰

استاندارد ایزو ۲۹۹۹۰ کیفیت در مراکز آموزشی

استاندارد ISO 29990، مدلی یکپارچه برای سیستم مدیریت کیفیت در مراکز آموزشی غیررسمی ارائه میدهد. این استاندارد، هم برای متولیان خدمات آموزشی  و هم مخاطبان این مراکز قابل استناد است.

استاندارد ISO 29990، توسط سازمان بینالمللی استاندارد،ایزو، در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و مخاطبان آن، مؤسسات آموزش غیررسمی، واحدهای آموزشی سازمانها، ادارات و کارخانهها و مراکز آموزشی است. هدف سازمان ایزو از تهیه و انتشار این استاندارد، ارائه مدلی عمومی برای تضمین کیفیت عملکرد ارائهدهندگان خدمات آموزشی و مشتریان آنها در طراحی، توسعه و اجرای آموزشهای غیررسمی است. اگرچه استاندارهای زیادی برای مراکز آموزشی وجود دارد، اما، برتری این استاندارد بر سایر استانداردهای این حوزه مثل IWA2 این حقیقت است که ISO 29990 صرفاً به فرایندهای آموزش نپرداخته و تمرکز آن تنها بر روی فرآیند آموزش نیست، بلکه فرایندهای مربوط به منابع انسانی، مدیریت مالی، مدیریت ریسک را نیز در برمیگیرد.

نگاهی اجمالی به استاندارد ISO 29990

بهبود و افزایش ارزش سرمایه سازمان و درنتیجه آن به دست آوردن فرصتهای کاری و بازاریابی بهتر، یکی از فواید استفاده از استاندارد  ISO 29990 است. با استفاده از این استاندارد، اعتماد عمومی به عملکرد آموزشگاه بیشتر شده و در مقابل، مرکز متعهد میشود که برنامه آموزشی ارائهشده یکپارچه و عالی است. علاوه بر تمام این موارد، مرکز فرصت وارد شدن به بازارهای بینالمللی را به دست میآورد.

فواید استفاده از استاندارد  ISO 29990

یکی دیگر از فواید استفاده از این استاندارد، کاهش هزینههای مراکز است. به کمک این استاندارد، مدیریان نیازهای آموزشی را پیشبینی کرده و بر اساس آن، سیاستها و برنامههای مفیدی را در دستور کار خود قرار میدهند. این استاندارد همچنین، فرایندهای غیرضروری را حذف کرده و با این کار هزینههای مازاد و غیرکاربردی را حذف میکند. با کمک این استاندارد، مدیران پیامدها و ضررهای مالی بالقوه که زیانهای مالی زیادی ممکن است برجا بگذراند را پیشینی نموده و با اتخاذ سیاستهای درست و کاربردی و عملکرد سریع از بروز چنین مسائلی پیشگیری مینمایند.

چه کسانی میتوانند از استاندارد ایزو ۲۹۹۹۰ بهره ببرند؟

اخذ ایزو ۲۹۹۹۰ – صدور ایزو ۲۹۹۹۰ – شرکت ایزو ۲۹۹۹۰ – گواهینامه ایزو ۲۹۹۹۰ – ممیزی ایزو ۲۹۹۹۰ – مستندات ایزو ۲۹۹۹۰ – ایزو ۲۹۹۹۰ در مناقصه

جهت اخذ (دریافت – صدور – مشاوره – ممیزی – مستندات) استاندارد بین المللی ایزو ۲۹۹۹۰ میتوانید با مشاوران با تجربه ما در گروه مشاوره  ایزوهلپ (isohelp) در ارتباط باشید.

نسبت به اخذ استاندارد بین المللی ایزو عجله نکنید!

لطفا مراقب مراکز بدون مجوز خدمات مشاوره و صدور استاندارد بین المللی ایزو باشید!

مشاوران با تجربه ما در ایزوهلپ(isohelp) آماده اطلاع رسانی کامل به شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

ایزو چیست ؟ ……

سازمان جهانی ایزو؟ …….

شرکت ایزو؟ …….

ایزو IAF چیست؟ ……

با ما در ارتباط باشید

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو

مطالب محبوب!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350